23,8" X-game 1T238IPS Мониторы 1920x1080 16:9 IPS 100ГЦ (HDMI+DP+ VGA) Black
Характеристики:
Диагональ, дюйм
Матрица түрі
Экран ажыратымдылығы
Пішім
16:9
Смотрят сейчас: 1 человек
38 171
42 990 ₸
В кредит
x
60 мес
В рассрочку
x
24 мес
В рассрочку или кредит
x 12 мес
Доставка: 13 мая
Характеристики
Орауыштың габариттері
Биіктік, мм
Ені, мм
Тереңдігі, мм
Салмағы, кг
Негізгі сипаттамалары
Тауардың UID
1T238IPS
Өндіруші
X-Game
Монитор класы
Басқа сипаттамалары
Энергияны тұтыну, Вт
30
Күту режимінде энергияны тұтыну, Вт
0.3
Экран
Диагональ, дюйм
Матрица түрі
Экран ажыратымдылығы
Көлденең көру бұрышы, градус
178
Пішім
16:9
Ауысым уақыты, мс
Матрицаның жарықтығы, кд/м²
250
Экран беті
Күңгірт
Тік көру бұрышы, градус
178
Кадрларды жаңарту жиілігі, Гц
Габариттері
Биіктік, мм
Ені, мм
Тереңдігі, мм
Салмағы, кг
Вес с подставкой, кг
Высота с подставкой, мм
Глубина с подставкой, мм
Корпус
VESA бекіту форматы
Kensington Lock арналған слот
Иә
Интерфейс, ұяшықтар және шығыс ұяшықтар
Интерфейс
1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x VGA
Рейтинг и отзывы
Рейтинг и отзывы
4.8
(6 отзывов)
Фото и видео покупателей
Лейла
Комментарий: Цена -качество соответствует.
Отзыв полезен?
Нилуфар
Отзыв полезен?
Евгений
Наталия
Наличие товара
Наличие товара
Доступно в 15 магазинах
Магазин
Режим работы
Самовывоз
В наличии
Алматы, ЖК «Дом на Абая»
Казахстан, Алматы, проспект Гагарина, 124
с 17 мая
Под заказ
Алматы, Магазин на Жандосова, 34а
Сегодня
на витрине
Алматы, ТК «Армада»
Казахстан, Алматы, улица Кабдолова, 1/8
Сегодня
меньше 10
Алматы, ТРЦ «Asia Park»
Казахстан, Алматы, проспект Райымбека, 514А
меньше 10
Алматы, ТРЦ «MART»
Казахстан, Алматы, улица Рихарда Зорге, 18/4
Алматы, ТРЦ «FORUM»
Казахстан, Алматы, проспект Сакена Сейфуллина, 617
Алматы, Магазин Алматы Апорт-Молл
с 15 мая
Под заказ
Алматы, Магазин Алматы Апорт Кульджинка
Казахстан, Алматы, Медеуский район, Кульджинский тракт, 106
Алматы, ТРЦ «Almaty Mall»
Казахстан, Алматы, улица Жандосова, 83
Алматы, ТРЦ Мега Парк, «MEGA Park»
Алматы, Магазин Алматы Мега «Mega Center Alma-Ata»
Казахстан, Алматы, улица Розыбакиева, 247А