27" LG UltraFine Мониторы 27UP850K-W 3840x2160 16:9 IPS 60ГЦ (2HDMI+DP) White
Сипаттамалар:
Диагональ, дюйм
Матрица түрі
Экран ажыратымдылығы
Пішім
16:9
Қазір қарап отыр: 1 адам
1 826
239 990 ₸
Кредитке
x
60 ай
Бөліп төлеуге
x
24 ай
Бөліп төлеу/Несиеге
x 12 ай
DHL жеткізу:
Сипаттамалар
Интерфейс, ұяшықтар және шығыс ұяшықтар
Интерфейс
1x DC IN, 1x DisplayPort, 2x HDMI
Аудио қосқыштары
1x Jack 3.5 mm
USB қосқыштары
1x USB Type-C, 2x USB Type-A
Негізгі сипаттамалары
Үлгі
UltraFine
Тауардың UID
27UP850K-W
Өндіруші
LG
Монитор класы
Майысқан экран
Орауыштың габариттері
Биіктік, мм
Ені, мм
Тереңдігі, мм
Салмағы, кг
Басқа сипаттамалары
Энергияны тұтыну, Вт
44
Күту режимінде энергияны тұтыну, Вт
0.5
Экран
Диагональ, дюйм
Матрица түрі
Экран ажыратымдылығы
Көлденең көру бұрышы, градус
178
Пішім
16:9
Түстердің максималды саны
1.07 млрд
Сенсорлық экран
Жоқ
Статикалық әралуандық
Матрицаның жарықтығы, кд/м²
400
Экран беті
Күңгірт
Тік көру бұрышы, градус
178
Кадрларды жаңарту жиілігі, Гц
Габариттері
Биіктік, мм
Ені, мм
Тереңдігі, мм
Салмағы, кг
Вес с подставкой, кг
Высота с подставкой, мм
Глубина с подставкой, мм
Рейтинг және Пікірлер
Рейтинг және Пікірлер
Әзірше пікір жоқ.
Сауда жасап, өз ойыңызбен бөлісіңіз!
Тауардың бар-жоғы
Тауардың бар-жоғы
1 дүкенде қолжетімді
Дүкен
Жұмыс режимі
Өздігінен тасымалдау
Бар
Жезқазған, Ғарышкерлер 25А, мекенжайындағы дүкен