Блок питания 600W Zalman ZM600-TXII ATX 80 PLUS 20+4pin, 4+8pin (ZM600-TXII)
Сипаттамалар:
Қуат, Вт
Сертификат
Кабельдерді ажырату мүмкіндігі
Желдеткіштің диаметрі, мм
32 784
21 950 ₸
Кредитке
711 ₸
x
60 ай
Бөліп төлеуге
915 ₸
x
24 ай
Бөліп төлеу/Несиеге
x 6 ай
DHL жеткізу:
Сипаттамалар
Габариттері
Биіктік, см
Ені, см
Тереңдігі, см
Салмағы, кг
Негізгі сипаттамалары
Форм-факторы
Қуат, Вт
Жиілік
Кірмелік кернеу
Қауіпсіздік
Сертификат
Желдеткіштің диаметрі, мм
Бас тартуға арналған жұмыс уақыты
100 мың сағат
PFC болуы
Белсенді
Өнімділік (ПӘК), %
Салқындату жүйесі
Белсенді
Айналу жылдамдығын басқару
Термиялық сезгіштен
Кабельдерді ажырату мүмкіндігі
Кабельдер мен ұяшықтар
Кабель питания процессора, pin
Процессордың қуат қосқышы
SATA қосқыштарының саны, дана
Molex қосқыштарының саны (4-pin), дана
4
Floppy қосқыштарының саны (4-pin), дана
1
Рейтинг және Пікірлер
Рейтинг және Пікірлер
Әзірше пікір жоқ.
Сауда жасап, өз ойыңызбен бөлісіңіз!
Тауардың бар-жоғы
Тауардың бар-жоғы
1 дүкенде қолжетімді
Дүкен
Жұмыс режимі
Өздігінен тасымалдау
Бар
Жезқазған, Ғарышкерлер 25А, мекенжайындағы дүкен