-31%
Polaris Еденге қойылатын желдеткіші PSF-1140 White
Сипаттамалар:
Түрі
Желдеткіш
Қуат, Вт
55
Жылдамдықтардың саны
3
Қалақтардың саны, дана
3
35 750
24 990 ₸
35 990 ₸
1 799 бонусқа дейін
Кредитке
809 ₸
x
60 ай
Бөліп төлеуге
1 042 ₸
x
24 ай
Бөліп төлеу/Несиеге
4 165 ₸
x 6 ай
Жеткізу: 30 мамыр
Арзанырақ таптыңыз ба?
Айырманың 110% - ын өтейміз
Жеткізу және алып кету шарттары
Қайтару және айырбастау шарттары
Рейтинг және Пікірлер
Рейтинг және Пікірлер
4.5
(8 пікір)
Сатып алушылардың фото мен видеосы
Артықшылықтары: тихий, мощный, работает идеально,
Кемшіліктері: нет
Пікір: пользуюсь больше года, нареканий нет
Пікір пайдалы болды ма?
1
0
Артықшылықтары: Работает тише, чем другие бренды,даже чем более дорогие варианты.
Кемшіліктері: нет
Пікір: Советую данную модель.
Пікір пайдалы болды ма?
1
0
Артықшылықтары: тихий, хорошо охлаждает
Пікір: тихий даже на 3ку когда ставишь
Пікір пайдалы болды ма?
0
0
Кемшіліктері: Очень слабый вентилятор
Пікір: Слабый вентилятор, возможно назначен для маленькой площади
Пікір пайдалы болды ма?
0
0
Тауардың бар-жоғы
Тауардың бар-жоғы
1 дүкенде қолжетімді
Дүкен
Жұмыс режимі
Өздігінен тасымалдау
Бар
Құлсары, Өтемісова 151, мекенжайындағы дүкен
М.Өтемісов даңғ., 151
10:00-20:00
30 мамыр бастап
Тапсырыс бойынша