24" Samsung G3 LS24DG300EIXCI Ойын Мониторы 1920x1080 16:9 VA 180ГЦ (HDMI+DP) Black
Қазір қарап отыр: 1 адам
69 990 ₸
89 990 ₸
Кредитке
x
60 ай
Бөліп төлеуге
x
24 ай
Бөліп төлеу/Несиеге
x 12 ай
Арзанырақ таптыңыз ба?
Айырманың 110% - ын өтейміз
Жеткізу және алып кету шарттары
Қайтару және айырбастау шарттары
Сипаттамалар
Негізгі сипаттамалары
Үлгі
LS24DG300EIXCI
SMART
Жоқ
Басқа сипаттамалары
Жұмыс температурасы
AMD FreeSync / Nvidia G-Sync
AMD FreeSync
Flicker-Free технологиясы
Иә
Суреттегі-сурет функциясы
Жоқ
Энергияны тұтыну, Вт
25
Күту режимінде энергияны тұтыну, Вт
0.5
Экран
Корпус
VESA бекіту форматы
100х100 мм
Kensington Lock арналған слот
Экранның орналасуын реттеу
Көлбеу, Биіктік
Интерфейс, ұяшықтар және шығыс ұяшықтар
Интерфейс
1x DisplayPort, 1x HDMI
Аудио қосқыштары
1x Jack 3.5 mm